5.Uluslararası Avrasya Spor Eğitim ve Toplum Kongresi, 3.Avrasya Spor Bilimleri Kongresi
 


KONGREYE DAVET

 

 

Değerli Meslektaşlarımız, 

 

Günümüzde gerek bölgemizde gerekse ülkemizde  küresel anlamda barış ve istikrarın sürdürülebilirliği açısından çatışmalar çoğalıyor ve dünya barışı tarihte hiç olmadığı kadar büyük bir tehlike ile yüzleşiyor. Böyle bir sosyo-politik ortamda, 28-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Ukrayna’nın Lviv şehrinde, Lviv Beden Kültürü Devlet Üniversitesi  ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz, 5. Uluslararası Avrasya Spor, Eğitim ve Toplum Kongremiz için "Uluslararası işbirliği ve sürdürülebilir ilişkiler" temasını seçmiş bulunmaktayız. 

    
Her zaman olduğu gibi kongremizde güçlü bir çok-disiplinli tartışma ortamı oluşturmak için başta Spor Bilimleri olmak üzere, Eğitim ve Toplum bilimleri gibi çeşitli alanlarının temsilcilerini bir araya getirmek istiyoruz. Bu nedenle, bütün bu disiplinlerde  sözlü ve poster sunum önerilerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.    

Kongremizde gelenekselleştiği üzere, çalıştaylar, seminerler, törenler, kültürel-sportif etkinlikler ve kültür-turizm gezileriyle dinamik bir platform oluşturmayı hedefliyoruz. Bu çerçevede olmak üzere, kongremizi zenginleştirecek her türlü bilimsel ve uygulamalı çalışmalara dair talep veya önerilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. ıletişim: info@iecses.org 

Bildiri özet gönderimleri 25 Ocak 2020 tarihinde başlayacak ve 15 Mayıs 2020  tarihinde sona erecektir. Kongre erken kayıtları da 15 Nisan 2020 tarihinde sona erecektir. 

Kongrede sunulan tüm bildirilerin özetleri ve talep edilmesi halinde tam metinleri ISBN numarası verilmiş Kongre Özet ve Tam Metinler Kitaplarında yayımlanacaktır. Ayrıca seçilmiş bazı bildirilere ise 2 ayrı dergimizden birisinde yer verilecektir;  IntJSCS and IntJCES.

ÖNEMLİ NOT**

Bildiriler hakem değerlendirmesinin ardından uygun görüldüğü takdirde kabul edilecektir.


NEDEN LVIV ?

- Zengin tarihi, kültürel ve doğa güzellikleri

- Görülmeye değer kültürel çeşitlilik

Ödemesini yapan katılımcıların kayıt işlemlerinin tamamlanabilmesi için bu formu doldurarak

info@iecses.org  adresine mail atması gerekmektedir.

Register Form Download

Room Reservation Form

AfisUkrania2020-640x.jpg (640×896)

Bilim Kurulu Tarafından Onaylanan Son 5 Bildiri
No

Ülke Sunum Yazarı Kurum Başlık Sunum Türü Kabul Tarihi Author
1 1 -
2 -

Onaylanan tüm bildiriler listesi >>>

KONGRE YERİ

Fotoğraf Arşivi


Tüm Resim Arşivi